Wersje językowe

lasyelblagwfossos kuling clanga

Artykuły

Pierwszy sezon liczeń wiosennych

Po raz kolejny zapraszamy do wzięcia udziału w badaniach nad migracją ptaków nad Mierzeją Wiślaną, tym razem obejmującą wędrówkę wiosenną. 

Z przyjemnością informujemy, że za dwa dni rozpoczynamy pierwsze, codzienne liczenia z ambony. Dla dopełnienia obrazu wędrówki organizujemy też obóz obrączkarski na krynickim wale. Liczenia będą trwały codziennie od 1 marca do 5 czerwca, natomiast obóz obrączkarski od 15 kwietnia do 15 czerwca.
Wszystkich zainteresowanych liczeniami i obrączkowaniem ptaków na Mierzei Wiślanej serdecznie zapraszamy. Zgłoszenia w sprawie liczeń prosimy przesyłać na adres pomarinus[at]gmail.com, w sprawie obozu na adres ania.kosmicka[at]gmail.com.

Zadanie pn. „Nowe aspekty Mierzei Wiślanej jako jednego z najważniejszych korytarzy ekologicznych w kraju" zostało zreliazowane w ramach umowy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku nr WFOŚ /D/756/70/2015. Całkowita wartość projektu to 40142,55 zł, a kwota dofinansowna przez WFOŚiGW w Gdańsku to 29989,00 zł. 

CZYTAJ OKOŁODZIENNIK

liczenia15wiosna-plakat

Projekt został dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

WFOSiGW-wersja-kolor-01

Obserwuj nas na